גל שרון

גל שרון

עו"ד, רפ"ק בדימוס

סגנית נשיא ארגון השוטרים הבינלאומי בישראל וסגנית הנשיא העולמי מזה 10 שנים. השנה מתמודדת על תפקיד הנשיאה העולמית של הארגון בו חברים מעל 400,000 שוטרים מ-67 מדינות. זהו ארגון השוטרים הגדול בעולם. סניף ישראל הוא בין הגדולים והמשפיעים בעולם. במשך 33 שנים הייתה שוטרת וקצינת משטרה במגוון תפקידים, החל מבילוש וחקירות ועד הקמת יחידות ארציות כמו לשכת הגיוס המרכזית, מנהלת השירות, שיטור קהילתי במחוז תל אביב. בהשכלתה בעלת תואר ראשון בחינוך גופני, תואר שני במנהל החינוך, לימודי תקשורת והסברה ותואר במשפטים. כיום עורכת דין, שותפה במשרד העוסק בתעבורה.

מרבית תפקידיה במשטרת ישראל היו קשורים במתן שירות לאזרחים. בארגון השוטרים הבינלאומי נותנים שירות לחברינו השוטרים, הסוהרים והגמלאים. המוטו של הארגון הוא: "שירות תוך ידידות" , מוטו אותו מיישמת גם בשירותה במשטרה וגם במסגרת איפ"א ועבודתה.
" אני מאמינה בשירות איכותי, בדאגה לאזרח, בשוויון חברתי, בשקיפות, יושר והגינות. במסגרת שירותי במשטרה העמדנו את האזרח במרכז העשייה, כך צריך לנהוג גם בתחום הציבורי והפוליטי.

אני מאמינה שכל משרת ציבור נבחר צריך להיות נקי כפיים ומבחנו העיקרי צריך להיות מה תרומתו לחברה ולקהילה. סיסמאות בתחום המדיני-ביטחוני, שרוב הציבור פחות מבין בו, הן לא ברות בחינה לרובנו. באיזו מדינה אנחנו רוצים לחיות, באיזו חברה, אלו נושאים שכל אחד מאתנו עוסק בהם וחש בהם בחיי היום-יום.

אני מאמינה שנבחר ציבור לא יכול להסתתר מאחורי "חזקת החפות" . חייבת להיות נורמה וערכים בבסיס המנהיגות, הרבה לפני שהגענו לתחום המשפטי. אנחנו זקוקים למנהיגות ישרה, נורמטיבית, כזאת שיודעת להציב חזון עם תקווה, שיודעת לשמור על שלטון החוק, הפרדת הרשויות, הדמוקרטיה. "

נוספים

איתן ארז

איתן ארז

עו"ד ומייסד תנועת 'יושרה לישראל'
מריה פיסניץ

מריה פיסניץ

יזמית בתחום המסעדנות
יום טוב סמיה

יום טוב סמיה

יו"ר המפלגה
יורם כהן

יורם כהן

עו"ד