ג'אזלין מונתהא

ג'אזלין מונתהא

גזאלין מונתהא נולדה ב- 1983 בכפר חורה. בחורה בדואית אשר גדלה בנגב הצחיח. בת למשפחה ישראלית ערכית, אשר טובי בניה שרתו למען בטחון מדינת ישראל. בת למשפחה בה גדלו לתפארת עשר נפשות. אב המשפחה היה עצמאי כחקלאי בעקר גידול כבשים, האם עקרת בית.

ג'אזלין בנתה את עצמה מתחילת הדרך כעצמאית ודעתנית תוך התמודדות כמורדת בתוך חברה גברית. ג'אזלין הצליחה להתמודד ולהצליח בדרכה למרות כל הקשיים אשר הסביבה בה חיה הערימו בתחומים שונים. התעקשה ללמוד ולרכוש השכלה אקדמאית ולאחרונה הגיעה לתפקיד ניהולי בכיר בקופת חולים כללית. כיום תושבת יפיע הסמוך לנצרת. דוברת ערבית ועברית כשפות אם.

השכלתה של ג'אזלין כוללת: לימודי הכשרה לניהול מוסדות רפואיים כולל שיטות שיווק מוסדי דיגיטלי וכן, תואר ראשון BA בפוליטיקה ממשל וקרימנולוגיה, שניהם מטעם מכללת עמק יזרעאל. בימים אלו התקבלה ללימודי משפטים באוניברסיטת חיפה.

ג'אזלין מאמינה בצורך בבניית חברה ישראלית בריאה, המכבדת את כלל אזרחיה ומקיימת את עיקרי מגילת העצמאות. ולכן, רואה עצמה שליחה של המגזר הבדווי ובני המיעוטים כישראלית, המאמינה בצורך באחדות אזרחי המדינה.

המוטו שלה: "אני מאמינה במדינת ישראל אשר בה יתקיים שיוויון וצדק חברתי בחובות וזכויות של כלל אזרחיה ללא הבדלי דת, גזע, מין והעדפה מינית. אני מאמינה כי לצורך המשך החיים המשותפים בישראל, רוב יהודי מוצק במדינה המבטיח מדינה חד-לאומית, ישראלית ודמוקרטית וכי זה צריך להיות האינטרס הראשון במעלה של כל בני המיעוטים בישראל".

על בסיס אמונה זו הצטרפה ג'אזלין למפלגת ביח"ד – ביטחונית, ישראלית, חברתית ודמוקרטית.

נוספים

מריה פיסניץ

מריה פיסניץ

יזמית בתחום המסעדנות
אריאל יוסף

אריאל יוסף

יזם ויועץ עסקי
גרמא יטמנו

גרמא יטמנו

יו"ר עמותת בק"א
יום טוב סמיה

יום טוב סמיה

יו"ר המפלגה