אלון נבות

אלון נבות

לשעבר ר. מועצת טבעון

בן 63 גרוש ואב לארבעה ילדים. בעל תואר M.A במדע המדינה ובוגר המכללה לביטחון לאומי . בצה"ל שירת כלוחם בצנחנים. שירת בשב"כ 20 שנה בתפקידי פיקוד וניהול שונים, שימש בתפקידי ניהול בכירים ברפא"ל ובטמבור, היה ראש המועצה המקומית בקרית טבעון ויו"ר ועדה ממונה בעירית אל שאגור בגליל, היה חבר במועצה הארצית לתכנון ובנייה ויו"ר ועדת תכנון ובניה מקומית .

בשנים האחרונות עסק בשיווק ידע ישראלי למדינות מתפתחות במסגרת מכללת הגליל. כיום לומד לתואר שלישי בהיסטוריה באוניברסיטת תל אביב.

" מאסתי בפוליטיקאים שאין להם כל ידע וניסיון מעשי בפעילות תכנון ,ביצוע וניהול. עייפתי מעסקנים שמבטיחים הרים וגבעות טרם בחירתם, אבל למחרת, הם שוכחים מניין באו ואת מי הם אמורים לייצג?! אני סולד מנבחרי ציבור חסרי ערכים ובעיקר יושרה , שמבחינתם המטרה מקדשת את כל האמצעים. לכן החלטתי לחבור ליום טוב סמיה: הוא איש מוכשר שהצטיין בעשייתו – בצבא, באקדמיה , ובניהול חברות אזרחיות. יש לו מצפן מוסרי ויושרה ולאורך דרכו הותיר בקרב האנשים שאותם הוביל או איתם עבד, תחושה שיש להם על מי לסמוך , גם אם חלילה נקלעו לצרה או כשלון. אני מאמין לדברים שהוא אומר ואני מאמין ביכולתו לשקול נכון בין עיקר לטפל ולא להיות מסנוור בגלל אגו נפוח. בשל כל אלו, אני רוצה לראותו מייצג אותי ושכמותי בכנסת ובממשלה."

נוספים

מרינה נעמי סמוליאנוב

מרינה נעמי סמוליאנוב

מרצה בינלאומית לחדשנות ותקשורת פוליטית
אריאל יוסף

אריאל יוסף

יזם ויועץ עסקי
גל שרון

גל שרון

עו"ד, רפ"ק בדימוס
גבי סרוסי

גבי סרוסי

חוקר ופרופסור באוניברסיטת בן- גוריון