כולנו קובי מרימי! אין כאן מפסידים, ארוע נפלא, מרגש ומציב את מדינת ישראל כבעלת יכולת בעוד חזית. על אפם וחמתם של BDS, ושונאי ישראל ... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

הייתי היום בלטרון בטקס סיום קורס מפקדות/ים של מגל. גם ממרום גילי וניסיוני הצבאי עמדתי נרגש עם לחלוחית בעיניים. מסתבר שהריגוש נשאר לכל בחיים. בהצלחה לבוגרות והבוגרים בעיקר לך שיריי ... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

2 חודשים לפני

ביחד - בראשות האלוף מיל' דר יום טוב סמיה

תמונת הרקע של ‏‏ ... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

משתתף באבל משפחות קיידאן ואטינגר, מאחל החלמה לרפואה שלימה לפצועים. גאה בשב"כ, בצה"ל והימ"מ על חיסול המחבל. תחושת סיפוק שהחיסול בוצע בטכניקת סיר לחץ אותה הגיתי והכנסתי לצה"ל ב 1992 בזכותה מאות לוחמים מגיעים הביתה בשלום. לא לכל מפקד נופלת הזכות להגות ולהחדיר טכניקת לחימה, גאה בזכות הזו ומברך את הלוחמים. פירוט על הרעיון של הטכניקה בספרי " מנהיגות ברגעים של אמת" 2014. ... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

אלוף (מיל'), ד"ר יום טוב סמיה הודיע על פרישה של מפלגת ביח"ד בראשותו מהבחירות לכנסת ה- 21.
יום טוב סמיה: אני מבקש להודות מעומק ליבי למשפחתי המורחבת, לנבחרת, לצוות המוביל ולמתנדבים ברחבי הארץ;
המפלגה אינה נסגרת ותשקול את אופן התמודדותה בבחירות הבאות לכנסת.
אלוף (מיל'), ד"ר יום טוב סמיה הודיע ביום שני ה- 4 במרץ על פרישת מפלגת ביח"ד שבראשותו מהתמודדות לבחירות הקרובות לכנסת. סמיה הסביר כי "נבחרת ביח"ד, באמצעות תומכים ופעילים מתחומי החברה, הכלכלה והניהול עשתה מאמץ בחודשיים האחרונים כדי להביא לחיבורים עם מפלגות קיימות ותנועות חדשות וכדי לייצר כוח פוליטי משמעותי לקראת הבחירות הקרובות לצורך ביצוע השינוי המיוחל. לצערנו, ניסיונות החבירה לא צלחו למרות הפתיחות אשר גילינו בכל מגע שהיה".
סמיה אמר כי "סקרים שנעשו עבור המפלגה על ידי המכונים גיאוקרטוגרפיה בראשות פרופ' אבי דגני ו- IPSOS בראשות אבינועם ברוג, הראו כי לתנועת ביח"ד קיים פוטנציאל גבוה של 4-5 מנדטים אשר יבואו לידי ביטוי רק בחבירה למפלגה נוספת כגון כולנו, גשר, אחי ישראלי וגם מפלגת העבודה אשר לא הסכימו לחבירה המוצעת".
במהלך עריכת הסקרים וניתוחם נחשפנו לתסמונת "הקול האבוד" אשר בעטיו (למרות קהל התומכים הרב שיש למפלגה, ועל רקע אי הופעתה בסקרים של ערוצי התקשורת כעוברת את אחוז החסימה), הציבור אינו נותן את קולו למפלגות אשר קיים ספק לגביי הצלחתן לעבור את אחוז החסימה. מכאן, אנו מודעים לעובדה כי התמודדות כמפלגה עצמאית במצב הסקרים המתפרסמים בערוצי התקשורת, אינו הצעד הנכון ויש בו כדי לפגוע ביצירת גוש שלטוני חזק.
מתוך אחריות אזרחית ומנהיגותית וכמפלגה הדוגלת ביציבות שלטונית , החלטנו כי אין זה נכון להתמודד בבחירות אפריל 2019.
יום טוב סמיה הדגיש את דברי התודה: "אני מבקש להודות מעומק ליבי למשפחתי המורחבת, לחבריי הקרובים באמת, לנבחרת הנפלאה, לכל הצוות המוביל, למתנדבים ברחבי הארץ ולתורמים מזמנם וכספם. תנועת ביח"ד עם אלפי פעיליה ומתנדביה תתארגן לקראת הבחירות הבאות לכנסת". עוד הוסיף סמיה: "נפיק לקחים, נלמד מהטעויות שלנו ושל אחרים ונהיה קשובים לעיתוי הנכון לקראת הבחירות הבאות".
אתר המפלגה מאפשר עיון מעמיק בנבחרת והרקע של החברים בה, בדרך שלנו, במצע המפורט ובחזון.
www.yomtovsamia.co.il
אתם מוזמנים להצטרף דרך האתר לרעיון של תנועת ביח"ד.
מפלגת ביח"ד טרם החליטה באיזו מפלגה לתמוך בבחירות הקרובות, ואם תהיה החלטה כזו נפרסם אותה באתר ובדף הפייסבוק של המפלגה.
שרון ביידר – דובר מפלגת ביח"ד – 050-5100105
... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

שרה זמיר שלנו מטפסת מעלה - מפלגת ביח"ד מברכת את אחת ממייסדות המפלגה וחברה בצוות החינוך וההשכלה הגבוה, הגברת שרה זמיר על קבלת תואר פרופסורית מן המניין. שרה זמיר היא מרצה באוניברסיטת בן-גוריון באילת ובמכללה האקדמית לחינוך, "אחווה". כולנו גאים בך שרה. ... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

הערב בווינגייט מול 500 משרתי שנת שירות של תנועת הצופים מכל רחבי הארץ.
עמדתי על נושאי הפערים החברתיים, מדיניות ביטחון ובעיקר הצורך במנהיגות אמת המסוגלת להחליט באומץ על שינויים נדרשים לצימצום הפערים ואיחוד העם היושב בציון.
... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק

ביח"ד בראשות יום טוב סמיה הכריזה על רשימתה לכנסת – במקום השני רפ"ק בדימוס, עו"ד גל שרון.
במקום השלישי והרביעי ברשימה – פרופ' גבי סרוסי, חוקר ומרצה באונ' בן גוריון ודליה שליו גואטה – פעילה חברתית ומנכל"ית לשעבר של עמותת בזלת;
אלוף במיל', ד"ר יום טוב סמיה: "כל חברי הרשימה מציגים "כרטיס עבודה" מלא בתחומי עשייה שונים".
האלוף במיל', ד"ר יום טוב סמיה השלים היום את רישום מפלגתו לבחירות לכנסת ה-21. רשימת ביח"ד לכנסת מורכבת מאנשי עשייה, תרומה לחברה וניהול מהמעלה הראשונה. במקום השני הוצבה עו"ד, רפ"'ק בדימוס גל שרון, סגנית נשיא ארגון השוטרים הבינלאומי בישראל וסגנית הנשיא העולמי מזה 10 שנים.
במקום השלישי ברשימה ממוקם פרופ' גבי סרוסי, המשמש מאז 2012 כחוקר ומרצה במחלקה להנדסת אלקטרואופטיקה באוניברסיטת בן- גוריון, יזם ושותף-מייסד של מספר חברות סטרטאפ. היה 17 שנים בחברת אלביט מערכות-אלאופ בתפקידי מחקר ופיתוח, וכן בתפקידי ניהול עסקיים כסמנכ”ל ומנהל חטיבת המודיעין אויר וחלל בחברה.
במקום הרביעי ממוקמת דליה שלו גואטה, יזמית ופעילה חברתית, כיהנה כמנכ"ל עמותת בזלת שהוקמה על ידי לוחמי שמשון למען בני נוער החיים בכפרי נוער. מנהלת את רשת קהילות שולחן עגול מקבלי החלטות ומנחת קבוצות למנהיגות ומצויינות מאונ' בר אילן.
במקום החמישי ברשימה ממוקם גרמא יטמנו, מייסד עמותת אפלגון לאיתור חיילים יהודים נעדרים בצבא האתיופי ויו"ר עמותת בק"א – בית הקהילה האתיופית ופעיל כחבר למען מורשת יהדות אתיופיה.
ג’אזלין מונתהא ממוקמת במקום השישי, מייצגת את המגזר הבדואי והערבי ומאמינה בצורך אחדות כלל אזרחי ישראל. במקום השביעי ממוקם ד"ר שאול לין, מנהל המחלקה ומנהל תכנית ההתמחות לאנדודונטיה וטראומה דנטלית בבית החולים רמב”ם חיפה. במקום השמיני ברשימה ממוקמת מריה פיסניץ - יזמית צעירה אשר השתלבה במהירות בישראל מיד אחרי עלייתה ארצה, היא מתכוונת להביא לתודעת המחוקקים את זעקת המסעדנים והמלצרים בישראל.
אלון נבות, לשעבר ראש מועצת קרית טבעון ממוקם במקום התשיעי ברשימה. במקום העשירי ברשימה, ממוקם עו"ד איתן ארז, מייסד תנועת יושרה לישראל, שימש כמייצג בתיקים מובילים, ביניהם ככונס הנכסים של ענבל אור.
יום טוב סמיה אמר כי "רשימת ביח"ד לכנסת כשמה כן היא, מדובר ברשימה מגוונת המייצגת את כלל המגזרים בישראל עם נבחרת מנצחת אשר חרטה על דגלה ניקיון כפיים ויושרה. כל המועמדים ברשימה מציגים "כרטיס עבודה" מלא בתחומי עשייה שונים. נתקלנו בסרבנות עיקשת לחיבורים הכרחיים מצד מפלגות רבות במרכז המפה הפוליטית. המפלגה אינה מפלגת נישה הפונה לטיפול רק בנושא אחד – אלא הציגה מצע מלא שכולל דרכי פעולה מפורטות על מנת לאחות את השסעים בחברה הישראלית, לשמור על בטחונה של מדינת ישראל ולשמור על מדינתנו יהודית ודמוקרטית".

לפרטים נוספים ולמצע מפלגת ביח"ד - yomtovsamia.co.il
שרון ביידר – דובר מפלגת ביח"ד – 050-5100105
... הצג עודהצג פחות

צפה בפייסבוק